پرفروش
بیماتوپروست-اکسیلیا-03-محلول-استریل-چشمي-تقويت-رشد-مژه

بيماتوپروست (اکسيليا) 03/.% محلول استريل چشمي تقويت رشد مژه

BIMATOPROST (EXCILIA) ./03% OPHTHALMIC SOLUTION
موجودی کالا: در انبار
شماره پارت تولید کننده: 860073
3,875,000 ریال

مشخصات بیماتوپروست (اکسیليا) 03/.% محلول استريل چشمي تقويت رشد مژه

تقویت کننده و محرک رشد مژه و ابروها

دارای ۷۰ عدد اپلیکاتور: ۳۵ بسته اپلیکاتور ۲ تایی برای هر چشم

برای ۳۵ روز مصرف 

حاوی بیماتوپروست 0.03 درصد

کمک به درمان ریزش مو ارثی، سکه ای و مصرف دارو

پیشگیری از ایجاد عفونت چشمی


موارد مصرف

این محصول برای افرادی مناسب است که مژه و ابروهایشان نازک و کم حجم شده و یک محصول مناسب برای افزایش طول و حجم مژه و ابروهای خود می خواهند.


روش مصرف

۱- قبل از استفاده از اکسیلیا دست‌ ها و پوست اطراف چشم تان را بشویید. مطمئن شوید این ناحیه فاقد هر گونه مواد آرایشی باشد. همچنین در صورت استفاده از لنز، قبل از مصرف دارو آن ها را خارج کنید (15 دقیقه بعد از مصرف دارو می توانید مجدد از لنز استفاده کنید). 2- دو عدد اپلیکاتور را از بسته خارج کرده و کنار هم نگه دارید و روی هر کدام از آن ها یک قطره از محلول را بریزید. 3- اپلیکاتورها را به صورت افقی کنار هم نگه‌ داشته و قسمت مویی آن‌ ها را داخل هم فشار دهید تا محلول به خوبی جذب اپلیکاتورها شود. 4- هر اپلیکاتور را به دقت از داخل به خارج بر روی پوست پلک های بالا در محل خط رویش مژه ها بزنید. از به کار بردن این دارو روی پلک پائین بپرهیزید. 5- محلول اضافی را از پشت پلک با دستمال کاغذی پاک کنید. در واقع رطوبت ناشی از دارو تنها باید در محل رویش مژه ها احساس شود. 6- سپس اپلیکاتور را دور بیاندازید. از هر اپلیکاتور فقط یک بار و برای یک چشم استفاده شود.


هشدار

جهت پیشگیری از هر نوع آسیب احتمالی و عفونت های چشمی بهتر است تنها از اپلیکاتورهای استریل موجود در بسته استفاده کنید. اکسیلیا را شب ها قبل از خواب مصرف کنید. استفاده از این محصول بیش از یک مرتبه در شبانه روز میزان رشد مژه را افزایش نمی دهد. لطفا دقت شود که مصرف دارو دقیقا بر اساس نکات ذکر شده صورت گیرد و از ورود دارو به چشم ها خودداری شود. بروز عوارضی از جمله قرمزی و خارش پلک و چشم در ابتدای مصرف دارو طبیعی است و به مرور زمان برطرف می شود. در صورت تداوم عارضه، در مورد ادامه یا قطع مصرف دارو با پزشک یا داروساز مشورت کنید. از به کار بردن این دارو روی پلک پائین بپرهیزید.

برچسب های محصول