اسکار استاتيک کرم 60ميل - اسکار استاتيک

Scar Cream 60ml - Scar Esthetique
تولید کننده: اسکار استاتیک
موجودی کالا: موجود نیست
شناسه کالا در انبار: 642790600000
شماره پارت تولید کننده: 120592
13,501,000 ریال

درباره ی کرم اسکار استاتیک:

کرم سیلیکونی 60 میل اسکار استاتیک رژواسکین یکی از پرفروش ترین محصولات در درمان اسکارهای کلوئید، هایپرتروفیک، اسکارهای ناشی از عمل های جراحی، تروماتیک، سوختگی ها ، اسکار جوشهای پوستی ، خطوط چاقی و بارداری و همچنین بعد از درمان با لیزر و جای عمل و جراحی بسیار موثر می باشد.

این کرم دارای 23 ماده درمانی فعال برای درمان انواع اسکار می باشد که هیچکدام از محصولات فعلی موجود در بازار در زمینه درمان اسکارها، در این حجم و تعداد ماده فعال درمانی ندارد.

مواد تشکیل دهنده این کرم اساسا جزء مواد آنتی اکسیدان و پلی پپتید و سیلیکون مایع و چندین ترکیب گیاهی برای بهبود ظاهر اسکار می باشد.

این کرم را میتوانید از سایت داروخانه دکتر عابدی تهیه کنید.


ویژگی های کرم اسکار استاتیک:


روش مصرف کرم اسکار استاتیک:

ابتدا مطمئن شوید که محل زخم خشک و تمیز باشد، سپس لایه ای نازک از کرم اسکاراستاتیک را در ناحیه بمالید . کرم اسکاراستاتیک را باید روزی سه تا چهار بار مصرف کرد. در صورت صلاحدید پزشک می توان میزان مصرف را کاهش یا افزایش داد.

لطفا دقت کنید:

توجه شود که این ژل بر روی زخمهای باز و بخیه ها استفاده نشود و از برخورد این ژل به چشم و سایر بافتهای مخاطی خودداری گردد.

قبل از مصرف پوست ناحیه آسیب دیده را شستشو داده و خشک می نماییم سپس روزانه 3 بار ژل را بر روی اسکار ماساژ می دهیم.


ترکیبات:

ویتامین E، کیوتن ، عصاره هسته انگور ، چیتوسان،ویتامین D، بتاکاروتون، عصاره آلگا، عصاره گل همیشه بهار، عصاره ساکارومایزیس لیسات، ویتامین A خالص، ویتامین C، بیزابولول، عصاره پیاز، گلیسرین، سدیم هیالورونات،اسکوالن

مشخصات محصول
نام ویژگیمقدار ویژگی
نوعکرم
وزن60ml
جنسیت مصرفعمومی
کارکردترمیم کننده
کشور سازندهآمریکا
کشور سازندهآمریکا